لیست قیمت ورق پلی کربنات یزد

درباره شرکت پلیمر طلایی یزد:


شرکت پلیمر طلایی یزد با هدف دستیابی به تکنولوژی تولید ورق پلی کربنات و ورق آکریلیک و شکوفا کردن این صنعت در داخل کشور، در سال ۱۳۸۱ در شهرک صنعتی تفت واقع در استان یزد تاسیس و با تلاش چشمگیر نیروهای متخصص و متعهد خود و با استفاده از ماشین آلات پیشرفته و مواد اولیه شرکت های معتبر اروپایی اقدام به تولید و عرضه ورق پلی کربنات و ورق آکریلیک محصول در داخل و خارج از مرزهای ایران اسلامی نموده است. به امید آن که گامی مطمئن در مسیرسربلندی و سرافرازی بیشتر میهن عزیزمان برداشته باشیم.

گفتنیست این شرکت به جای داشتن عملکردی صرفاً اقتصادی با نصب و راه‌اندازی ماشین‌آلات با تکنولوژی ایتالیا و استفاده از مواد اولیه شرکتهای معتبر آلمانی چون CLariant ، Deyussa و Bayerگامی بلند در تولید بهترین محصولات ، همگام با استانداردهای روز دنیا برداشته است .موضوع فعالیت:


به طور کلی تولیدات شرکت پلیمر طلایی یزد را می‌توان در ۲ گروه بزرگ جای داد که در این متن به اختصار به بیان ویژگی‌های هر یک از این تولیدات خواهیم پرداخت .


ورقهای تخت پلی‌کربنات


ورقهای چند جداره پلی‌کربنات


ورقهای پلی‌کربنات RFX


ورقهای امنیتی دیوارهای صوتی
ورقهای پلی‌متال متا کریلات ( اکریلیک )


پیش از هر چیز اشاره به این مطلب ضروری به نظر میرسد که گرانلهای پلی‌کربنات شرکت پلیمر طلایی یزد مطابق با استانداردهای iso11963/dw16801 و از طریق فرآیند اکستروژن تولید می‌گردند .


ورقهای تخت پلی‌کربنات  
ورقهای تخت پلی‌کربنات محصولاتی منحصر به فرد بوده Ú©Ù‡ با داشتن ضریب ایمنی فوق‌العاده بالا در مقابل اصابتهای فیزیکی به کالایی ایده آل برای مصارف جایگزین شیشه تبدیل شده است Ú©Ù‡ امروزه این ورقها به علت استحکام Ùˆ شفافیت فوق‌العاده‌‌ای Ú©Ù‡ دارند به آهن شفاف معروف گردیده‌اندگفتنیست ورقهای تخت پلی‌کربنات سخت‌ترین Ùˆ مقاوم ترین ماده شفاف شناخته شده می‌باشندورقهای تخت پلی‌کربنات تولید شده در شرکت پلیمر طلایی یزد دارای خاصیت عبور نوری عالی باسطوحی درخشان همچون الماس می‌باشد . ورقهای چندجداره پلی کربنات


این گروه از ورقهای تولید شده در شرکت پلیمر طلایی یزد نیز مانند دیگر محصولات این شرکت با بهره گیری از مواد اولیه معتبرترین شرکتهای آلمانی و بر اساس استانداردهای روز جهانی تولید و عرضه می گردند گفتنیست که این ورقها به واسطه پوشش کواکسترود، مقاومت بسیار خوبی را در برابر اشعه های مخرب خورشیدی پیدا کرده اند. ورقهای چندجداره پلی کربنات تولید شده در شرکت پلیمر طلایی یزد سبک و شفاف بوده و دربرابر عوامل جوی مانند طوفان و تگرگ کاملا مقاوم و در زمان آتش سوزی ایمن می باشند. شعاع خمیدگی این ورقها حداقل ۱۷۵ برابر ضخامت آنها می باشد که همین امر این ورقها را به یک انتخاب مطمئن در ساخت ساختارهای گنبدی و هلالی شکل بدل ساخته است. از دیگر ویژگی های این ورقها می توان به استفاده و نصب آسان، استحکام ضربه ای بالا حدود ۲۰۰ برابر شیشه معمولی جلوگیری از اشعه های مضر فرابنفش، نگهداری و حمل و نقل آسان به واسطه وزن کم، عبور نوری مطلوب که با توجه به رنگ و کارایی مورد نیاز بین ۴۸ تا ۸۴ درصد می باشد اشاره کرد. 


کاربردها :


از آنجا که ورقهای چندجداره پلی کربنات تولید شده در شرکت پلیمر طلایی یزد در حوزه هایی گسترده و دارای مصارفی گوناگون می باشند از این رو به ذکر چند نمونه بسنده میکنیم و داریم:


پوشش های سقف و بدنه گلخانه ها، پل های عابر، سوله ها، سقف های شیب دار منازل ویلایی و ..


ورقهای پلی کربنات RFX با ویژگی تنظیم هوشمند دمای گلخانه :


در جهان امروز تاسیس گلخانه ها و تولید و پرورش تجاری گیاهان با کیفیت بالا و در تمام طول سال به یکی از سودآورترین بخشهای کشاورزی تبدیل شده است.


یکی از مهمترین نکات در تاسیس گلخانه ها پوشش مورد استفاده در آن می باشد که وظایف مهمی نظیر تامین نور مناسب ، دمای مناسب روزانه و شبانه، میزان رطوبت نسبی هوا و همچنین رطوبت خاک را عهده دار می باشد.


یکی از انواع پوششهای مورد استفاده برای گلخانه ها، ورقهای پلی کربنات می باشند که به صورت ورقهای چند جداره با ساختارهای هندسی متفاوت مورد استفاده قرار میگیرند که انعطاف پذیری و شعاع خمش زیاد، قابلیت عبور نوری بالا ، مقاوت بالا در برابر ضربات فیزیکی نظیر تگرگ و همچنین شفافیت بالا را می توان از ویژگی های این ورق ها دانست که نسبت به دیگر موارد پلاستیکی اشتعال پذیری بسیار کمی دارند و مهمتر از همه اینها کاهش اتلاف انرژی از طریق این ورقهاست.


قیمت ورق پلی کربنتات

حتی این ورقها به دلیل وجود لایه ضد UV بر روی سطح خارجی خود مقاومت خوبی را دربرابر اشعه های مخرب خورشیدی پیدا کرده اند.


نکته جالب توجه این است که امروزه نوع جدیدی از ورقهای پلی کربنات با نام RFX تولید می شود که می تواند نور خورشید عبوری از پوشش را تنظیم کند.


همانطور که شکل فوق گویای این مطلب است، در تابستان، زمانی که زاویه تابش نور مستقیم است ورقهای RFX نور را منعکس کرده و باعث کاهش حرارت ورودی به گلخانه می گردند و در زمستان، یعنی زمانی که زاویه تابش نورخورشید کم می باشد ورقهای RFX با افزایش و تقویت زاویه تابش نور باعث ورود گرمای بیشتر به گلخانه می شوند که این ویژگی منحصربه فرد ورقهای RFX باعث حداقل شدن هزینه های گلخانه در جهت خنک سازی و گرمایش در فصل های مختلف سال می گردد.


گفتنیست شرکت پلیمر طلایی یزد دومین تولیدکننده ورقهای RFX در جهان می باشد.


ورقـهای امـنیتی:


متاسفانه در جهان امروز به دلیل افزایش روزافزون جرائم و کاهش امنیت، نیاز به استفاده از تجهیزات حفاظتی چه به صورت عمومی و چه به صورت نظامی بیش از پیش احساس می گردد. که شرکت پلیمر طلایی یزد نیز با شناخت و احساس مسئولیت در قبال این نیاز جامعه و با بهره گیری از دانش و تکنو لوژی روز دنیا و به پشتوانه سابقه طولانی در تولید ورقهای پلی کربنات اقدام به تولید صفحات تخت با کاربردهای ایمنی و امنیتی کرده و در حال حاضر به یکی از پیشروان این صنعت بدل گردیده است.


شرکتی که هر گونه تغییر رنگ بر اثر تابش نور خورشید، عدم پایداری در شفافیت صفحات و تست های ایمنی و امنیتی را نسبت به تولیدات خود تضمین می نماید.


گفتنیست این صفحات به دلیل ساختار منحصر به فرد و چند لایه قابلیت مقابله با هر گونه اصابت فیزیکی و تیر اندازی سلاح های دستی را دارا می باشند و به هیچ عنوان امکان شکستن ، خرد شدن و یا لایه لایه شدن این صفحات وجود ندارد. به همین دلیل است که امروزه این محصول در زمره پرکاربردترین محصولات در صنایع ایمنی و امنیتی قرار گرفته است لازم به ذکر است ورقهای تخت پلی کربنات این شرکت با گریدهای خاص توسط چسبهای مخصوص از جمله پلی اورتان لمینت می شوند.

مصـارف پیشـنهادی:


حفاظ ها و تجهیزات مرتبط ، پنجره ها، مدارس و سازمانهای دولتی، شیشه کاری باز داشتگاه ها و زندانها ، اتاقکها و کیوسک های تجاری و نظامی ، بیمارستانهای روان پزشکی، جواهر فروشی ها ، مکان های نقل و انتقال پول، بانکها و همچنین تجهیزات ضد شورش و ساخت حفاظهای ضد گلوله و به طور کلی تمام مکانهایی که به هر شکل در معرض اصابتهای فیزیکی می باشند.


دیوار صوتی


آلودگی صوتی پدیده جدیدی نیست. شهرهای بزرگ همیشه مملو از سر و صدای خیابانها وبزرگراهها به عنوان منبع تولید آلودگی صوتی بوده¬اند. با این حال با افزایش ترافیک، توسعه اقتصادی، افزایش تراکم جمعیتی و بالا رفتن سطح توقع در زندگی امروزی، آلودگی صوتی به مسئله مهمی در رشد و توسعه شبکه راههای درون شهری تبدیل شده است. در نتیجه دیوارهای صوتی به یک جزء لاینفک و غیر قابل صرفنظر در اکثر بزرگراهها تبدیل گردیده است .


گفتنیست در طراحی یک دیوار صوتی علاوه بر توجه به کاهش آلودگی صوت دقت به تاثیرات منفی این دیوار ها ……. و زیبایی شهرها ضروری است


به گونه ای که توجه به هماهنگی و هارمونی دیوارهای صوتی با محیط اطرافشان و همچنین بزرگراه ها و حتی خط کشی بزرگراه ها و علاوه بر اینها دقت در جلوگیری از کاهش دید و نور ساکنین حواشی دیوارهای صوتی به یکی از ملزومات در طراحی و انتخاب جنس دیوارهای صوتی بدل گردیده و برای تحقق این مهم است که امروزه از موادی نظیر پلی کربنات برای ساخت دیوارهای صوتی شفاف و در عین حال کار آمد استفاده می گردد .


این روزها شاهد استفاده روز افزون ورق های ورق های این شرکت در پروژه های بزرگ منطقه ای و ملی می باشیم که از آن میان میتوان به پروژه دیوار صوتی پل طبقاتی صدر ، اتوبان حکیم ، اتوبان کردستان و یادگار امام اشاره کرد .


ورق های آکریلیک
ورقهای تخت پلی متیل متاکریلات نوعی از پلیمرهای شناخته شده Ù…ÛŒ باشند Ú©Ù‡ امروزه به عنوان جایگزینی مناسب برای شیشه کاربرد وسیعی پیدا کرده اند .این ورق هاگونه ای از سخت ترین Ùˆ محکم ترین پلیمرها با شفافیت مشابه شیشه Ùˆ سطحی براق Ùˆ صیقلی Ùˆ مقاوم در برابر ضربات ØŒ عوامل جوی Ùˆ پرتوهای مخرب خورشیدی Ù…ÛŒ باشند Ú©Ù‡ شرکت پلیمرطلایی یزد با بهره گیری از ماشین آلات مدرن Ùˆ تکنولوژی روز دنیا بر اساس استاندارهای DINEN iso 7823-2 اقدام به تولید این ورق ها کرده است . 


کاربردها :


از کاربردهای این ورق ها می توان به مصارف خانگی ، تجاری ، صنعتی و حرفه ای بسیار زیادی اشاره کرد که ما در اینجا به ذکر تعداد محدودی از این کاربردها بسنده می کنیم و داریم :


گنبدهای نوری و نورگیرها ، پارتیشن بندی ، شیشه اندازی پنجره ها ، مصالح سقف سازی ، پنجره های سقفی ، شیشه های نشکن ایمنی وامنیتی ، تجهیزات اداری ، اجزای روشنایی داخل ساختمان ، لنزهای کنترل روشنایی ، عدسی پوشش لامپ ها ، اتاقک و پوشش های ایمنی کارگران و ماشین آلات ،مخازن و لوله های شفاف ، تابلو فروشگاه ها ، ساخت قطعات تزیینی و تندیس ها ، تابلوهای گرافیکی مصور ، ویترین ها ، ظروHereف پلاستیکی ، اتاقک های شیشه ای حمام آفتاب ، ساخت پنجره های هواپیما


قیمت ورق پلیمر طلایی یزد
قیمت ورق پلی کربنات
قیمت ورق پلی کربنات99
قیمت ورق پلی کربنات 98
قیمت ورق پلی کربنات برای گلخانه
لیست قیمت ورق پلی کربنات

قیمت ورق پلیمر طلایی یزد
قیمت ورق پلی کربنات
قیمت ورق پلی کربنات99
قیمت ورق پلی کربنات 98
قیمت ورق پلی کربنات برای گلخانه
لیست قیمت ورق پلی کربنات
قیمت ورق پلیمر طلایی یزد
قیمت ورق پلی کربنات
قیمت ورق پلی کربنات99
قیمت ورق پلی کربنات 98
قیمت ورق پلی کربنات برای گلخانه
لیست قیمت ورق پلی کربنات
قیمت ورق پلیمر طلایی یزد
قیمت ورق پلی کربنات
قیمت ورق پلی کربنات99
قیمت ورق پلی کربنات 98
قیمت ورق پلی کربنات برای گلخانه
لیست قیمت ورق پلی کربنات
قیمت ورق پلیمر طلایی یزد
قیمت ورق پلی کربنات

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *